Horoskopik Spotify!

Horoskopik Spotify!

Kahve telvesinden, çalma listelerimize uzanan bir başarı hikayesi; Cosmic Playlist  

10 yıllık sürecinde canımız ciğerimiz bellediğimiz streaming öncüsü Spotify’dan yeni dönemde bir cinfikir içerik daha; Cosmic Playlist.  

Pazartesi sabahları kahvaltı saatlerinin altlığı niteliğindeki haftalık burç yorumları, zamanla deri değiştirerek ruhani yol göstericimiz mertebesine kadar ulaştı. İlginin ciddiyetini hızlı kavrayan Spotify ise, Rolling Stone, Oprah Magazine, The NY Times, Harper’s Bazaar gibi dergilerle büyük kitlelere ulaşan işbirliklerine imza atan Astrolog Chani Nicholas ile Cosmic Playlist’i tasarladı.  

Burçlara gore düzenlenen ve her ay astrolojik temanıza uygun yenilenecek bu çalma listelerini dilerseniz ilham kaynağı, dilerseniz ruhani tedaviniz, dilerseniz de kişisel dans partiniz için kullanabilirsiniz!  

Chani fikrin ortaya çıkışını ‘’ Astroloji zamanla belirli bir anla ilgilidir. Her an onu tanımlayan belirli bir astrolojik işarete veya onunla ilişkili bir arketipe sahip. Spotify ve ben her işaret için o anın temasını çıkartmak üzere bir araya geldik ve bunu yansıtan bir çalma listesi oluşturduk.’’ diyerek açıklamış. 

Chani Nicholas’ın Cosmic Playlist Röportajı

Çalma Listeleri

 

Yazar: Dijan İyigün