Madalyonun diğer yüzü Koç!

Madalyonun diğer yüzü Koç!

Koç Holding yine sağ gösterip sol vurdu!

Tüm dünyada Sevgililer Günü olarak kutlanan 14 Şubat Koç Holding'in hatırlatması ile akıllara başka bir konuyu getirdi; "Dünya Kitap Değişim ve Bağış Günü"

"14 Şubat sadece Sevgililer Günü değil, aynı zamanda Dünya Kitap Değişim ve Bağış Günü.

Unutmayın ki özel günler, sadece alışveriş için değil, bağış için de bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

ihtiyacharitasi.org adresini ziyaret ederek kitap bağışı yapabilir ya da dilediğiniz farklı bir ihtiyacı karşılayarak bir insanın yüreğini ısıtabilirsiniz."

diyerek, Mert Fırat önderliğinde hayata geçen ihtiyacharitası.org web sitesine çağrı yapan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç akıllara güzel düşünceler bıraktı.

Kafamın içi:

Koç Holding'in genel duruşuna hayranlığım, özel günlerde yayımladıkları reklam filmleri, yaptıkları çağrılarla bin kat daha artıyor. 

Hepimizin kapılıp gittiği, ilk akla gelen şeyleri sarsıp bize bir şekilde başka pencereden baktırıyorlar. Hassas, düşünceli, faydalı ve vefakar!

Kaç kişinin aklına 14 Şubat'ın Dünya Kitap Değişim ve Bağış günü olduğu geldi? Hemen hiç. Hatta bugünün böyle bir anlamı olduğunu bile bilmiyor olabiliriz. 

"Kafanı eğ ve farklı yerden bak! Her şey senden ibaret değil!" demiş adeta olabilecek en naif şekilde. Nitekim ayıcıklar, pastalar, çiçekler almaktan çok daha fazla iyi hissettirecek bir şey olur birilerine faydan olduğunu bilmek.

İlla sevgiliye bir hediye alınacaksa O'nun adına yapılmış kitap bağışı şahane olacaktır! Teşekkürler Koç Holding!

Yazar: cansu_bu