3-2-1 Fight!

3-2-1 Fight!

Filmlab / Postlab prodüksiyonu ve Can Evrenol yönetmenliğinde çekilen Monster Energy reklam filmi sıradışı bir kurguya imza attı.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ve kick boks oyuncusu Gökhan Saki'yi reklam yüzü olarak kullanan Monster Energy izleyicisini fantastik bir dünyaya sürüklüyor. Evde konsol oyunu oynamak için buluşan iki Gökhan, bir dövüş oyununun karakterleri olarak karşımıza çıkıyor.

Oyun başlamadan önce, birbirlerine meydan okuyan, korkutucu hareketler yapan ikili tam dövüşe başlayacakken Athena Gökhan oyunu durdurup Monster Energy'sinden birkaç yudum alıyor. Aynı şekilde Gökhan Saki'de enerji içeceğini yudumluyor ve kıyasıya mücadele başlıyor.

 

Kafamın içi: 

Vallahi izlediğimde düşündüğüm ilk şey "Keşke Netflix dizilerimizin efektlerini bu reklamı yapan şirket yapsaymış!" oldu. Kısacık videodaki makyaj, kostüm, efektler şahane olmuş.

Zamanında Playstation'da bolca dövüş oyunu oynamış biri olarak yaratılan karakterler gayet başarılı ve inandırıcı geldi. 

Enerji içeceğinin yalnızca uyunmaması gereken durumlarda işe yaradığını anlatmak yerine, oynadıkları oyunun içinde gibi hissedip kıyasıya mücadele edecek enerjiyi verdiğini göstermek, konuyu burdan ele almak ve görsel açıdan böyle başarılı bir iş çıkarmak güzel hareket!

"Monster Energy içince daha başka neler olur?" konseptli seri reklam filmi mi çekseler acaba?

Yazar: cansu_bu