Işınla kendini Scotty!

Işınla kendini Scotty!

Scotty'den uluslararası adım!

Uluslararası girişimci ağı olan Endeavor Türkiye'nin 51. Yerel Seçim Paneli'nde Scotty, rakipleri arasından sıyrılarak Türkiye adayı oldu.

Artık Endeavor platformunun bir parçası olan Scotty'nin CEO'su Tarkan Anlar şunları söyledi:

“Girişimcilik ekosisteminin gelişimi için çok önemli bir role sahip Endeavor Türkiye girişimci ağına dahil olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu topraklarda doğan Türk teknoloji şirketi olarak, Endeavor Türkiye’den de aldığımız destekle önce çözümlerimizi Türkiye’nin birçok şehrinde yaygınlaştırmak, ardından da başka teknoloji girişimlerine de ilham olmak istiyoruz. En büyük hedefimiz ise bu alanda öncülük ederek Türkiye’den çok büyük teknoloji şirketleri çıkmasına destek sağlamak.”

(Alıntı - Campaignetr.com)

Kafamın içi:

Scotty'nin sadık kullanıcılarından olarak bu habere çok sevindiğimi söylemek isterim!

Ülkede hırsızlık, yolsuzluk, tecavüz, cinayet, istismar suçları kol gezerken, yemeyip içmeyip Scotty'e ceza yazsın diye görevlendirilen pek çok çalışanın yazıktır o geçen zamanına!

Tek seferde, yalnızca 1 kişi taşıyabilen (o da yükü olmayacak) bir ulaşım aracına nedir bu düşmanlık aklım almıyor gerçekten. Zira dayak mevzusu olacak kadar büyüyen hangi konuyu aklımız alıyor o da başka mesele. Her iki tarafın kazanacağı bir yöntem bulun anlaşın aranızda kardeş kardeş.(Doluyum bazı konularda) 

Her neyse, Scotty Yemek uygulaması ile metropol insanına pratiklik kazandıran girişimin uluslararası alanda takdir görmesine bir alkış da benden gitsin! 

 

Yazar: cansu_bu