Sertab'ın Müzikali!

Sertab'ın Müzikali!

Sertab'ın asırlık müzikali!

24 Ocak Perşembe günü 34. gösterimine imza atan Sertab'ın Müzikali, salonu hıncahınç dolduran seyircilerin teker teker ruhuna dokundu.

Kariyerinin 25. yılında tüm Türkiye'nin hep bir ağızdan söylediği şarkılarını müzikal haline getiren Sertab Erener, Uniq Hall sahnesini defalarca salladı. Koreografisini Beyhan Murphy'nin üstlendiği müzikal, orkestrasından prodüksiyonuna, dansçılarından sahne arkası çalışanlarına kadar herkesin ortak emeği sonucunda sahneye konuldu.

Yoğun talep nedeniyle ek seanslar konulan müzikalin devamı gelecek!

Kafamın içi:

Ben de ordaydım! 

Hüzün, sevinç, umut, çaresizlik, keyif, melankoli gibi her duyguyu yaşadık. Malum Sertab! Kulaklığı takıp dinlediğinde dahi sözlerinin ve müziğinin içinden geçtiği kadın. Bir de sahnede görün!

Göğsüm kabardı! En ufak ayrıntısına kadar Türk sanatçılar ve çalışanlar tarafından yapılan müzikal "Oh be! Biz de yapıyoruz böyle keyifli işler!" dedirtti. 

"Uzun zamandır hepimiz tüm kalbimizi ortaya koyarak çaışıyoruz. Burda gördüğünüz herkes benim için çok özel" diyerek kendisi burda olmasa da yıllar boyu "O'nun şarkılarının söylendiği müzikal" olarak devam etmesini umduğunu söyleyen Sertab, ağzına kadar dolu salonu ayağa kaldırdı ve alkışlatı!

Bir dansçı olarak en dikkat ettiğim şey, kim neyden ne kadar keyif alıyor diye bakmak olur. En etkilendiğim kısım da bu oldu. Sahne arkasında ya da sahne üzerinde olan herkes mutlu, herkes eğleniyor!

Yıllarca içimize işlemiş şarkıları çığlık çığlığa söylerken, sadece şarkılarda koybolup gidemiyorsun çünkü koreografi, dansçılar, orkestra en az Sertab kadar iyi! Birbirlerini çok seviyorlar ve tüm ruhlarıyla ordalar.

Bir şekilde bilet bulun ve gidin!

Yazar: cansu_bu